Problémové je vždy chování, nikoli pes.
Najdete nás na Facebooku Kanál na Youtube Email

Intenzivní týden plný vodních her

Ceny a přihlášení jsou na konci této stránky Chci se přihlásit
Juniorcamp Nová Živohošť Ne 14:00 - Pá 13:00 Uvedena celková cena za cvičící osobu a 1 cvičícího psa včetně ubytování a plné penze a dalších služeb a poplatků!!!
09.07. - 14.07.2023
Juniorcamp Nová Živohošť, Nová Živohošť 98, 257 56 Neveklov
volno
Volno
Vícedenní akce s ubytováním
Vícedenní akce s ubytováním
Stránka akce na Facebooku
Odkaz na
Facebook
Stránka akce na webu
Odkaz
na web

Chcete si vyzkoušet, zda by z vašeho pejska mohl být pomocník pro záchranu osob z vody? Zda by dokázal přitáhnout surfaře v nesnázích nebo opuštěnou loď? Chcete sobě i jemu dopřát radost z jízdy na motorovém člunu?

Týden s teorií i praxí vodních prací a vodní záchranařiny s trenéry, kteří mají dlouholeté zkušenosti. Výcvik vodních prací a vodní záchranařiny probíhá s cviky podle zkušebních řádů.

Vyzkoušíte si dovednosti a cviky, které obsahuje mezinárodní zkušební řád pro vodní záchranu – např. aport z vody, jízda na motorovém člunu, jízda na surfu, přitažení surfaře, nošení lan, přitažení lodi, donesení záchranného prostředku k tonoucímu, záchrana tonoucího, potápění a mnoho dalšího, to vše psím jazykem, kterému pes bude rozumět, bez násilí a nátlaku, pouze pozitivní motivací.

Pro koho je tato akce vhodná? Pro psy jakéhokoliv věku, pohlaví, plemene, s průkazem původu i bez něj, kteří rádi plavou (není ale podmínkou).

Co s sebou? Pevný látkový nebo nylonový obojek (nevhodné jsou řetízkové, stahovací, postroje, zakázané jsou bolest působící, elektrické) krátké vodítko tzv. trhačka, delší vodítko jako úvaz na stanoviště u vody postroj do vody ve výrazně odlišné barvě než je srst vašeho psa (není možno objednat u nás), je vhodný jakýkoli postroj, na kterém lze psa bezpečně zvednout oblíbená hračka (nejlépe přetahovací, míčky se šňůrkou apod.) náhubek (povinný) věci k vodě (plavky, boty do vody, doporučený je neoprén) plovoucí aport (není možno u nás objednat).

Začátek akce v neděli ve 14:00 (pro ubytované - příjezd, ubytování, večeře), ukončení v pátek cca ve 13:00.

Prosím, mějte s sebou připraveno v hotovosti 500 Kč jako vratnou zálohu za klíče od chatek.

Místo konání:

planek

Juniorcamp Nová Živohošť
Nová Živohošť 98
257 56 Neveklov

+420 603 429 190

E-mail: juniorcamp@zivohost.cz
Internet: www.zivohost.cz
Facebook: Juniorcamp Nová Živohošť

Vaše přihláška je platná až po uhrazení ubytování a to nejpozději 10 dnů před začátkem akce. 

Zálohu ve výši 500 Kč vracíme pouze v případě hárání, jinak je tato částka nevratná! Bez uhrazené zálohy není přihláška platná, místa a ubytování jsou v omezeném počtu a přednost dostanou ti, kteří zaplatí jako první. Doplatek do celkové částky uhradíte v hotovosti na místě po příjezdu při registraci.
V případě odhlášení se z akce 7 a méně dní před jejím začátkem je stornopoplatek 100% z platby za ubytování.
Výjimka platí pro případ hárání feny, v tomto případě pro vrácení platby budeme požadovat potvrzení veterinárního lékaře. A to za podmínky, že bude tento stav včas oznámen (tj., pokud Vám začne fena hárat 25 a méně dní před začátkem akce, je toto třeba neprodleně nahlásit).
Platbu za výcvik psa provedete v hotovosti na místě přímo pořadateli akce.
Pokud se přihlašujete méně než 7 dní před akcí, můžete celou platbu včetně zálohy (pouze po dohodě) uhradit v hotovosti na místě. V tomto případě si vezměte, prosím, přesnou částku.

Celková cena za 1 ubytovanou cvičící dosp. osobu + 1 cvičící pes + plná penze + účast na přednáškách + parkování + poplatky obci a další - 8700 Kč

V ceně je zahrnuto:
Ubytování v chatkách - každá přihlášená osoba na samostatném pokoji!!!

Vybavení pokoje: 2-5 postelí, zásuvka 230 V, policový systém na uložení věcí, malá lednice, přímotop, před chatkou možnost venkovního posezení
Sociální zařízení společné v budově recepce.

Stravování plná penze - možnost výběru z jídelního lístku bez ohledu na cenu
Náklady na organizaci akce
Socializační a komunikační cvičení, jízdy na lodi v rámci výcviku
Výcvik, trenéři
Individuální konzultace dle potřeby a dohody
Přednášky a povídání na různá související témata
Parkování
Poplatek obci
Využití možností areálu: minigolf, dětská hřiště, půjčovna lodí.

Pokud nemáte zájem o ubytování, prosím napište to do poznámky!!! Pro neubytované je možno zajistit stravování, sobota-oběd+večeře, neděle-oběd.
Na místě nelze platit kartou!!!
V případě nejasností pošlete dotaz emailem na office@kynolog.cz.

Těším se na vás.

Ing. Pavel Bradáč
pavel@bradac.cz
www.psychologpsu.cz

Akce již proběhla a není možno se na ni dále přihlašovat
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace