Problémové je vždy chování, nikoli pes.
Najdete nás na Facebooku Kanál na Youtube Email

Emoční signály a komunikace psů - co nám říká pes

Ceny a přihlášení jsou na konci této stránky Chci se přihlásit
online přednáška od 20:00
18.04.2024
volno
Volno
On-line seminář
On-line seminář
Stránka akce na Facebooku
Odkaz na
Facebook
Stránka akce na webu
Odkaz
na web

Pozvánka na Webinář

Emoční signály a komunikace psů a se psem

Přemýšlíte někdy nad tím, co se honí vašemu psovi hlavou? Jak rozluštit jeho tělesné signály a zvukové projevy? Jak pochopit, co vám chce váš pes sdělit, ať už radostí, strachem, nebo vzrušením? Pokud ano, pak je tento online seminář přesně pro vás. Připojte se k nám a naučte se „psí řeč“ od základů až po pokročilé dovednosti.

Co se naučíte:

- Základy psí komunikace: Získáte ucelený přehled o tom, jak psi komunikují jak s námi lidmi, tak mezi sebou. Probereme základní signály, které psi používají k vyjádření svých emocí a potřeb.

- Čtení emočních signálů: Naučíme vás, jak správně interpretovat tělesné jazyky, výrazy obličeje, zvukové signály a další projevy, díky kterým budete schopni pochopit, co váš pes cítí a potřebuje. Tyto informace vám pomohou nevystavovat psa zbytečně stresovým situacím, pomoci mu když se necítí dobře a další postup ke zkvalitnění vašeho vztahu se psem.

- Interakce a reakce: Dozvíte se, jak na psí signály správně reagovat. Jaké jsou nejlepší způsoby, jak komunikovat své přání a očekávání tak, aby vás váš pes nejenom slyšel, ale i rozuměl.

- Psí emoce a co s nimi: Prohloubíme vaše pochopení psích emocí. Jak rozpoznat stres, strach, radost, vzrušení a jak tyto emoce ovlivňují chování vašeho psa.

- Praktické tipy a triky: Jak komunikovat se svým psem tak aby pochopil co chcete, jaké jeho chování je pro vás žádoucí a jaké nežádoucí. Probereme si také, jak psa nechtěně učíme nekteré typy nevhodného chování. Získáte užitečné rady, jak zlepšit komunikaci a vztah se svým psem na každodenní bázi, aby vaše společné chvíle byly ještě příjemnější.

- Praktické ukázky: Podíváme se na konkrétní příklady z praxe, kde správné pochopení a použití psí komunikace vedlo ke zlepšení vztahu mezi psem a jeho majitelem.

Tento seminář je určen pro všechny majitele psů, milovníky psů a vůbec každého, kdo se chce dozvědět více o tom, jak lépe komunikovat se svými čtyřnohými přáteli. Ať už jste nový majitel psa, nebo zkušený chovatel, po tomto semináři budete schopni lépe porozumět potřebám a emocím vašeho psa a vaše vzájemná komunikace se tak stane efektivnější a naplňující.

Nečekejte, místa se rychle plní! Zaregistrujte se ještě dnes a naučte se, jak správně komunikovat s vaším čtyřnohým přítelem.

Přednáší Ing. Pavel Bradáč - specialista na výchovu psů pozitivními metodami a napravování problémového chování psů.

Cena přednášky: 350,-Kč
Dobu přednášky předpokládám 90 - 120 minut.

Konkrétní odkaz na virtuální místnost obdržíte 10 - 30 minut před zahájením přednášky či poradny.
Přednáška bude ONLINE na internetu v uvedený datum a čas pomocí aplikace ZOOM (www.zoom.us). Aplikaci ZOOM není nutno instalovat, stačí kliknout na zaslaný odkaz před přednáškou!

Platbu za přednášku proveďte na účet 2901371465/2010 (Chilli Marketing, s.r.o., IBAN:CZ9120100000002901371465), jako VS použijte  číslo přihlášky. Případně můžete kreditní kartou nebo peněženkou PayPal platit přes PayPal na tomto odkazu https://PayPal.me/PavelBradac nebo poslat peníze přes PayPal na pavel@bradac.cz.

V případě velkého zájmu bude akce opakována v dalším vhodném termínu.

Nahrávku této či dalších přednášek je možné shlédnout na www.PsiUniverzita.cz.

V případě Vašeho zájmu je možné si sjednat individuální konzultaci (https://konzultace.psychologpsu.cz/ ).

Toto téma řešíme teoreticky i prakticky také na našich víkendech a táborech!
Pro účast na přednášce je potřeba pouze počítač či mobil s internetovým prohlížečem, vybavený mikrofonem a případně webkamerou a pro účast na stránce https://zoom.us/download#client_4meeting najdete klienta podle vašeho zařízení. Při připojení si, prosím, ztlumte (vypněte kliknutím na ikonku) mikrofon, ať nerušíte ostatní.

Dotazy napište do přihlášky a nebo posílejte během přednášky textem pomocí chatu. Po skončení přednáškové části bude diskuze / poradna na vaše dotazy ke konkrétním problémům v délce dle potřeby, max. však 120 minut.

V případě nejasností pošlete dotaz emailem na office@kynolog.cz.

Těším se na vás.

Ing. Pavel Bradáč
pavel@bradac.cz
www.psychologpsu.cz

 

Akce již proběhla a není možno se na ni dále přihlašovat