Problémové je vždy chování, nikoli pes.
Najdete nás na Facebooku Kanál na Youtube Email

Jak na práci s divokým, hyperaktivním, vztekajícím se či přetáčejícím se psem

Ceny a přihlášení jsou na konci této stránky Chci se přihlásit
online přednáška od 20:00
17.04.2024
volno
Volno
On-line seminář
On-line seminář
Stránka akce na Facebooku
Odkaz na
Facebook
Stránka akce na webu
Odkaz
na web

Setkáváte se ve své praxi nebo doma s projevy divokosti, hyperaktivity, přetáčení se či vztekání u psa? Tyto chování mohou být pro majitele psů velkou výzvou. Připojte se k nám na online seminář, kde se budeme věnovat těmto specifickým problémům chování psů a naučíme vás, jak je efektivně řešit.

Co se naučíte:

- Popis problémů: Podrobně probereme jednotlivé projevy divokosti, hyperaktivity, přetáčení se a vztekání u psů. Pomůžeme vám pochopit, co tyto projevy znamenají a jak je možné je identifikovat.

- U všech problémů probereme jak je správně rozeznat, jak probíhají a co je obvykle spouští

- Probereme si také související emoce a signály kterými je psi dávají najevo 

- Efektivní strategie řešení: Seznámíme vás s různými metodami a přístupy, které můžete použít k řešení těchto problémů. Od tréninkových technik po změny ve vašem každodenním rutinním přístupu, které mohou mít pozitivní vliv na chování vašeho psa. Také si probereme několik her, které mohou zvýšit klid a pohodu na vašich vycházkách a při práci se psem.

- Zkušenosti a případové studie: Sdílíme s vámi zkušenosti a případové studie z naší praxe, abyste viděli, jak teoretické poznatky aplikovat v reálných situacích. Poskytneme vám praktické příklady, které vám pomohou lépe porozumět tomu, jak řešit podobné problémy u vašeho psa.

- Prevence: Kromě řešení stávajících problémů se také zaměříme na prevenci. Naučíme vás, jak předcházet vzniku divokosti, hyperaktivity, přetáčení se a vztekání u psů, aby vaše společné chvíle byly klidnější a příjemnější.

Tento seminář je ideální pro majitele psů, kteří se potýkají s výzvami v chování svých psů a hledají účinné metody, jak tyto problémy řešit. Bez ohledu na to, zda jste nový majitel psa nebo zkušený chovatel, tento seminář vám nabídne cenné informace a nástroje pro zlepšení chování vašeho psa.

Seminář není určen pro řešení reaktivity, pro její řešení je určen jiný seminář.

Nečekejte, místa se rychle plní! Zaregistrujte se ještě dnes a získejte nástroje a znalosti potřebné pro zvládání divokosti, hyperaktivity, přetáčení se a vztekání u vašeho psa.

Přednáší Ing. Pavel Bradáč - specialista na výchovu psů pozitivními metodami a napravování problémového chování psů.

Cena přednášky: 350,-Kč / 14 EUR
Dobu přednášky předpokládám 90 - 120 minut.
Platbu za přednášku proveďte na účet 2901371465/2010 (Chilli Marketing, s.r.o., IBAN:CZ9120100000002901371465), jako VS použijte  číslo přihlášky. Případně můžete kreditní kartou nebo peněženkou PayPal platit přes PayPal na tomto odkazu https://PayPal.me/PavelBradac nebo poslat peníze přes PayPal na pavel@bradac.cz.

Konkrétní odkaz na virtuální místnost obdržíte 10 - 30 minut před zahájením přednášky či poradny.


Přednáška bude ONLINE na internetu v uvedený datum a čas pomocí aplikace ZOOM (www.zoom.us). Aplikaci ZOOM není nutno instalovat, stačí kliknout na zaslaný odkaz před přednáškou!

V případě velkého zájmu bude akce opakována v dalším vhodném termínu.

Nahrávku této či dalších přednášek je možné shlédnout na www.PsiUniverzita.cz.

V případě Vašeho zájmu je možné si sjednat individuální konzultaci (https://konzultace.psychologpsu.cz/ ).

Toto téma řešíme teoreticky i prakticky také na našich víkendech a táborech!
Pro účast na přednášce je potřeba pouze počítač či mobil s internetovým prohlížečem, vybavený mikrofonem a případně webkamerou a pro účast na stránce https://zoom.us/download#client_4meeting najdete klienta podle vašeho zařízení. Při připojení si, prosím, ztlumte (vypněte kliknutím na ikonku) mikrofon, ať nerušíte ostatní.

Dotazy napište do přihlášky a nebo posílejte během přednášky textem pomocí chatu. Po skončení přednáškové části bude diskuze / poradna na vaše dotazy ke konkrétním problémům v délce dle potřeby, max. však 120 minut.

V případě nejasností pošlete dotaz emailem na office@kynolog.cz.

Těším se na vás.

Ing. Pavel Bradáč
pavel@bradac.cz
www.psychologpsu.cz

Akce již proběhla a není možno se na ni dále přihlašovat