Problémové je vždy chování, nikoli pes.
Najdete nás na Facebooku Kanál na Youtube Email

Jak na prověšené vodítko - spolehlivé a pozitivní řešení

Ceny a přihlášení jsou na konci této stránky Chci se přihlásit
online přednáška od 20:00
15.05.2024
volno
Volno
On-line seminář
On-line seminář
Stránka akce na Facebooku
Odkaz na
Facebook
Stránka akce na webu
Odkaz
na web

Pozvánka na Webinář: Tahání na vodítku - Prověšené vodítko

Máte problémy s taháním vašeho psa na vodítku? Cítíte se někdy bezmocně, když vaše procházky se psem se spíše podobají nekontrolovanému tahání než příjemnému venčení? Přidejte se k nám na online seminář Tahání na vodítku - Prověšené vodítko, kde se společně podíváme na to, proč psi tahají a jak tento problém efektivně řešit.

Co se naučíte:

- Pochopení příčin nežádoucího chování: Společně prozkoumáme, co stojí za taháním na vodítku - od přirozených instinktů až po reakce na vnější podněty. Přijďte pochopit, jak emoce jako vzrušení, strach nebo nuda mohou ovlivňovat chování vašeho psa.

- Prevence a náprava: Naučím vás, jak efektivně komunikovat se svým psem, aby chápal, co od něj očekáváte. Získáte osvědčené techniky a metody, které vám pomohou předejít tahání a naučíte se, jak vést psa na uvolněném vodítku.

- Praktické nácviky: Provedu vás dvěma základními metodami učení chůze na uvolněném vodítku a představíme vám několik her, které pomohou posílit správné chování vašeho psa.

Tento seminář je ideální pro všechny majitele psů, kteří chtějí zlepšit svou schopnost komunikace se svým čtyřnohým přítelem a hledají praktické rady, jak zajistit klidnější a příjemnější procházky. Bez ohledu na to, zda jste nový majitel psa nebo zkušený chovatel, tento seminář vám nabídne cenné informace a nástroje pro zlepšení vašeho vztahu se psem.

Nečekejte, místa se rychle plní! Zaregistrujte se ještě dnes a udělejte první krok k prověšenému vodítku a klidnějším a pohodovějším procházkám.

 

Přednáší Ing. Pavel Bradáč - specialista na výchovu psů pozitivními metodami a napravování problémového chování psů.

Cena přednášky: 350,-Kč


Dobu přednášky předpokládám 90 - 120 minut.

Platbu za přednášku proveďte na účet 2901371465/2010 (Chilli Marketing, s.r.o., IBAN:CZ9120100000002901371465), jako VS použijte  číslo přihlášky. Případně můžete kreditní kartou nebo peněženkou PayPal platit přes PayPal na tomto odkazu https://PayPal.me/PavelBradac nebo poslat peníze přes PayPal na pavel@bradac.cz.

Konkrétní odkaz na virtuální místnost obdržíte 10 - 30 minut před zahájením přednášky či poradny.


Přednáška bude ONLINE na internetu v uvedený datum a čas pomocí aplikace ZOOM (www.zoom.us). Aplikaci ZOOM není nutno instalovat, stačí kliknout na zaslaný odkaz před přednáškou!

Nahrávku této či dalších přednášek je možné shlédnout na www.PsiUniverzita.cz.

V případě Vašeho zájmu je možné si sjednat individuální konzultaci (https://konzultace.psychologpsu.cz/ ).

Toto téma řešíme teoreticky i prakticky také na našich víkendech a táborech!
Pro účast na přednášce je potřeba pouze počítač či mobil s internetovým prohlížečem, vybavený mikrofonem a případně webkamerou a pro účast na stránce https://zoom.us/download#client_4meeting najdete klienta podle vašeho zařízení. Při připojení si, prosím, ztlumte (vypněte kliknutím na ikonku) mikrofon, ať nerušíte ostatní.

Dotazy napište do přihlášky a nebo posílejte během přednášky textem pomocí chatu. Po skončení přednáškové části bude diskuze / poradna na vaše dotazy ke konkrétním problémům v délce dle potřeby, max. však 120 minut.

V případě nejasností pošlete dotaz emailem na office@kynolog.cz.

Těším se na vás.

Ing. Pavel Bradáč
pavel@bradac.cz
www.psychologpsu.cz

 

Akce již proběhla a není možno se na ni dále přihlašovat