Problémové je vždy chování, nikoli pes.
Najdete nás na Facebooku Kanál na Youtube Email

KYNOLOG.CZ - Víkendový kurz č.3 (TŠ2024)

Ceny a přihlášení jsou na konci této stránky Chci se přihlásit
Drak - Rekreační střediska na Vysočině, Nesměř St 17:00 - Ne 16:00 POUZE PRO ÚČASTNÍKA KURZU TRENÉRSKÉ ŠKOLY
01.05. - 05.05.2024
Drak - Rekreační střediska na Vysočině, Nesměř
volno
Volno
Vícedenní akce s ubytováním
Vícedenní akce s ubytováním
Stránka akce na webu
Odkaz
na web

Trenérská škola 2024 - první kurz

Způsob vzdělávání: prezenční
Časová dotace kurzu: 4 dny

Místo konání:

Drak - Rekreační střediska na Vysočině, Nesměř

Nesměř-Samota 562, 59401 Velké Meziříčí

https://www.rekreacnistrediska.cz/

Příjezd do rekreačního střediska Nesměř:

GPS: Loc: 49°18'32.6"N, 16°1'52.583"E – upozornění: při použití navigace se může stát, že pojedete do střediska ze špatného směru (od Tasova a Dolních Heřmanic). Tato cesta je nesjízdná!! Prosím jeďte níže uvedenou trasou.

Příjezd autem po dálnici od Prahy:

sjezd na Exitu Velké Meziříčí – západ (EXIT 141), projíždět Velkým Meziříčím po hlavní trase směr Brno a za druhou světelnou křižovatkou, na kruhovém objezdu vyjet prvním výjezdem, na silnici č. 392 (okolo nákupního centra Kaufland – po pravé straně).  Na konci města se podjede vysoký železniční most, poté cca 200 m odbočit vpravo na most přes řeku (směrovka cyklotrasy – Nesměř vpravo), za mostem hned vlevo. Odtud je to 5 km do rekreačního střediska, úzká asfaltka, stále kolem řeky (první 3 km po pravém břehu, u hájenky vlevo přes most, dále po levém břehu řeky). Postupně horší lesní cesta, zavede Vás až do střediska.

Příjezd autem po dálnici od Brna:

sjezd na exitu Velké  Meziříčí  - východ (EXIT 146), odbočit vpravo a sjíždět do města dolů z kopce, pod kopcem, na kruhovém objezdu vyjet druhým výjezdem, na silnici č. 392   (okolo nákupního centra Kaufland – po pravé straně). Na konci města se podjede vysoký železniční  most, poté cca 200 m odbočí vpravo na most přes řeku,  za mostem hned vlevo. Odtud je to 5 km do rekreačního střediska, úzká asfaltka, stále kolem řeky (první 3 km po pravém břehu, u hájenky vlevo  přes most, dále po  levém břehu řeky). Postupně horší lesní cesta, zavede Vás až do střediska.

Ubytování v pokojích se společným sociální zázemím na chodbě - omezený počet - 11 pokojů!!!, nebo v chatkách vytápěných přímotopy.

 

Akce již proběhla a není možno se na ni dále přihlašovat