Problémové je vždy chování, nikoli pes.
Najdete nás na Facebooku Kanál na Youtube Email

Víkendový seminář - Pes bez vodítka

Ceny a přihlášení jsou na konci této stránky Chci se přihlásit
POZOR ZMĚNA MÍSTA!!! Drak - Rekreační střediska na Vysočině, Nesměř Pá 17:00 - Ne 13:00 Uvedena celková cena za cvičící osobu a 1 cvičícího psa včetně ubytování a plné penze a dalších služeb a poplatků!!!
19.05. - 21.05.2023
Drak - Rekreační střediska na Vysočině, Nesměř
obsazeno
Obsazeno
Vícedenní akce s ubytováním
Vícedenní akce s ubytováním
Stránka akce na Facebooku
Odkaz na
Facebook
Stránka akce na webu
Odkaz
na web

Víkend pro ty, kteří chtějí:
✅posílit poslušnost psa bez vodítka, přivolání a cokoliv s tím spojeným,
✅naučit svého psa chovat se v přítomnosti ostatních psů na volno a správně s nimi komunikovat.

Víkend je určený pro všechny, ať už mají s psími akcemi zkušenosti nebo ne. Celá akce probíhá pod vedením zkušeného trenéra Ing. Pavla Bradáče. Bude možnost konzultací řešení výchovných problémů.
Vše příjemnou a pozitivní formou.

Tento speciální víkend je vhodný jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé, výcvik bude probíhat ve více skupinách podle pokročilosti a zaměření.

Těšte se na speciální zábavné hry se psem, které vám pomohou řešit různé problémové chování od nadměrné reaktivity, strachu či agresivity po spolehlivé přivolání, posilovat vztah a tím i dobrovolnou a motivační poslušnost vašeho psa.

Budou také soutěže a povídání na různá kynologická témata. Tento pobyt je určen pro všechny zájemce, pro psy všech plemen s i bez průkazu původu, pro dospělé bez dětí i s dětmi.

Dobrovolný program bude zahrnovat:

- hry pro posilování vztahu mezi psem a člověkem
- aktivity pro posilování sebedůvěra psa
- večerní povídání na různá témata - poslušnost a smečkové chování, psí myšlení a chápání, komunikace a motivace psa, psí sporty...

Výcvik probíhá formou her, tak aby to psy i psovody bavilo.

Co se vy a váš pes na táboře naučíte? Určitě jak se naučit perfektní přivolání, jak chodit bez tahání na vodítku, jak řešit různé problémy, jak motivovat psa k nejrůznějším činnostem..

Výcvik a výchova probíhá důsledně pozitivně, bez nátlaku, trestů a korekcí.

Z důvodu zajištění maximální bezpečnosti vemte pro svého pejska dostatečně velký náhubek. Bude použit po dobu výcviku, kdy budou pejsci bez vodítka. Děkujeme!

Začátek akce v pátek 17:00 (pro ubytované - příjezd, ubytování, večeře), ukončení v neděli cca ve 13:00.

Místo konání:

Drak - Rekreační střediska na Vysočině, Nesměř

Nesměř-Samota 562, 59401 Velké Meziříčí

https://www.rekreacnistrediska.cz/

Příjezd do rekreačního střediska Nesměř:

GPS: Loc: 49°18'32.6"N, 16°1'52.583"E – upozornění: při použití navigace se může stát, že pojedete do střediska ze špatného směru (od Tasova a Dolních Heřmanic). Tato cesta je nesjízdná!! Prosím jeďte níže uvedenou trasou.

Příjezd autem po dálnici od Prahy:

sjezd na Exitu Velké Meziříčí – západ (EXIT 141), projíždět Velkým Meziříčím po hlavní trase směr Brno a za druhou světelnou křižovatkou, na kruhovém objezdu vyjet prvním výjezdem, na silnici č. 392 (okolo nákupního centra Kaufland – po pravé straně).  Na konci města se podjede vysoký železniční most, poté cca 200 m odbočit vpravo na most přes řeku (směrovka cyklotrasy – Nesměř vpravo), za mostem hned vlevo. Odtud je to 5 km do rekreačního střediska, úzká asfaltka, stále kolem řeky (první 3 km po pravém břehu, u hájenky vlevo přes most, dále po levém břehu řeky). Postupně horší lesní cesta, zavede Vás až do střediska.

Příjezd autem po dálnici od Brna:

sjezd na exitu Velké  Meziříčí  - východ (EXIT 146), odbočit vpravo a sjíždět do města dolů z kopce, pod kopcem, na kruhovém objezdu vyjet druhým výjezdem, na silnici č. 392   (okolo nákupního centra Kaufland – po pravé straně). Na konci města se podjede vysoký železniční  most, poté cca 200 m odbočí vpravo na most přes řeku,  za mostem hned vlevo. Odtud je to 5 km do rekreačního střediska, úzká asfaltka, stále kolem řeky (první 3 km po pravém břehu, u hájenky vlevo  přes most, dále po  levém břehu řeky). Postupně horší lesní cesta, zavede Vás až do střediska.

Ubytování v pokojích se společným sociální zázemím na chodbě - omezený počet - 11 pokojů!!!, nebo v chatkách vytápěných přímotopy.

Vaše přihláška je platná až po uhrazení ubytování a to nejpozději 10 dnů před začátkem akce.
V případě odhlášení se z akce 7 a méně dní před jejím začátkem je stornopoplatek 100% z platby za ubytování.
Výjimka platí pro případ hárání feny, v tomto případě pro vrácení platby budeme požadovat potvrzení veterinárního lékaře. A to za podmínky, že bude tento stav včas oznámen (tj., pokud Vám začne fena hárat 25 a méně dní před začátkem akce, je toto třeba neprodleně nahlásit).
Platbu za výcvik psa provedete v hotovosti na místě přímo pořadateli akce.
Pokud se přihlašujete méně než 7 dní před akcí, můžete celou platbu včetně zálohy (pouze po dohodě) uhradit v hotovosti na místě. V tomto případě si vezměte, prosím, přesnou částku.

Celková cena za 1 ubytovanou cvičící dosp. osobu + 1 cvičící pes + plná penze + účast na přednáškách + poplatky obci a další - 5200 Kč

V ceně je zahrnuto:
Ubytování - každá přihlášená osoba na samostatném pokoji!!!

Sociální zařízení společné
Stravování plná penze (2x snídaně, 2x oběd, 2x večeře), možnost objednání diety za příplatek, prosím, do poznámky uveďte, o jaký druh diety máte zájem!
Náklady na organizaci akce
Socializační a komunikační cvičení (tzv. parčíčky a smečky)
Výcvik, trenéři
Individuální konzultace dle potřeby a dohody
Přednášky a povídání na různá související témata
Parkování
Poplatek obci
Využití možností areálu 

Pokud nemáte zájem o ubytování, prosím napište to do poznámky!!! Pro neubytované je možno zajistit stravování, sobota-oběd+večeře, neděle-oběd.

V případě nejasností pošlete dotaz emailem na office@kynolog.cz.

Těším se na vás.

Ing. Pavel Bradáč
pavel@bradac.cz
www.psychologpsu.cz

 

Akce již proběhla a není možno se na ni dále přihlašovat